top of page
iStock-940637456.jpg

KLIENT INDYWIDUALNY

TAXI VIVA TARNÓW

POZNAJ NASZE USŁUGI
DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Taxi Viva w Tarnowie jest dostępna każdego dnia przez całą dobę.

Usługi transportowe jakie wykonujemy dla osób prywatnych, to nie tylko przejazdy taksówką osobową. Zobacz co jeszcze mamy w swojej ofercie.

Taxi dla klientów indywidualnych | Taxi Viva Tarnów

TAKSÓWKA
WIELOOSOBOWA

Podróżujesz w większej grupie osób? Zamiast zamawiać kilka taksówek, skorzystaj z naszych pojazdów kombi lub VAN. Poproś na centrali o większe auto lub zaznacz w aplikacji tą potrzebę.

BEZPIECZNY PRZEWÓZ TWOJEGO DZIECKA

Nie dasz rady odebrać dziecka ze szkoły? Zamów Taxi Viva. Nasz kierowca bezpiecznie dowiezie je pod wskazany adres. Nasi pracownicy mają ukończony kurs pierwszej pomocy.

TRANSFERY TAKSÓWKĄ

NA LOTNISKO

Planujesz lot samolotem?

Z nami zdążysz na odprawę lotniskową na czas. Zamów Taxi Viva z wyprzedzeniem i zyskaj pewność, że Twoja taksówka będzie na Ciebie czekać o określonej godzinie.

OBSŁUGA TRANSPORTOWA ŚLUBÓW I IMPREZ

Organizujesz przyjęcie okolicznościowe? Zapewnij swoim gościom bezpieczny powrót do domu. Ustalona liczba taksówek będzie na nich czekać pod wskazanym przez Ciebie adresem.

TRANSPORT TWOJEGO BAGAŻU

Podróżując często masz przy sobie bagaż? Żaden problem!

Taksówki Vivy przewożą swoich pasażerów wraz z ich walizkami podróżnymi i bagażem.

SZYBKI PRZEWÓZ PRZESYŁEK

Musisz szybko dostarczyć przesyłkę pod konkretny adres w Tarnowie lub poza jego granicami? Kierowca Taxi Viva zadba o to by bezpiecznie dotarła ona na czas do odbiorcy.

DROBNE ZAKUPY I REALIZACJA RECEPT

Zrealizujemy dla Ciebie drobne zakupy i dostarczymy je pod Twój dom. Nasi kierowcy wykupią również lekarstwa, których potrzebujesz. Wygodne prawda?

POMOC PRZY URUCHOMIENIU AUTA

Masz problem z odpaleniem samochodu? Zadzwoń do nas. Pomożemy Ci!

Nasi kierowcy posiadają kable rozruchowe i specjalne urządzenia do uruchamiania samochodu.

PRZEWÓZ ZWIERZĄT DOMOWYCH

Jeśli Twój pupil wyrusza w podróż razem z Tobą, zgłoś ten fakt przy zamawianiu taksówki. Przewozimy zwierzęta domowe, ale dobrze jeśli nas o tym poinformujesz przed swoim kursem.

ODPROWADZANIE SAMOCHODU

Przyjechałeś własnym autem na spotkanie, ale nie możesz nim wrócić jako kierowca? Zamów naszą usługę odprowadzenia auta wraz z kierowcą.  W Taxi Viva to dla nas żaden problem.  

REALIZACJA ZLECEŃ CZASOWYCH

Swoją taksówkę możesz zarezerwować z wyprzedzeniem czasowym. Zyskujesz pewność dostępności auta. Taksówka będzie na Ciebie czekać o ustalonej godzinie. 

NIE ZNALAZŁEŚ USŁUGI KTÓRA CIĘ INTERESUJE?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się czy możemy ją dla Ciebie zrealizować.

Prawdopodobnie tak!

bottom of page