top of page
  • Zdjęcie autoraViva Taxi

Jakie funkcje powinna posiadać wygodna aplikacja do zamawiania taxi?

Zaktualizowano: 28 cze

Dzisiaj poruszymy temat, który z pewnością jest Wam bliski, szczególnie gdy zależy Wam na szybkości, komforcie i bezpieczeństwie podróży po Tarnowie. Zapewne część z Was zamawia swój przejazd przy użyciu mobilnej aplikacji, którą możecie pobrać na swój telefon. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jakie cechy aplikacji taxi sprawiają, że jest ona wygodna i bezproblemowa w użyciu? Z naszego wpisu dowiecie się co według nas ma największe znaczenie i co braliśmy pod uwagę projektując dla Was aplikację Viva Taxi.


Aplikacja mobilna Taxi Viva Tarnów

Intuicyjność i łatwość użycia

Aby aplikacja służąca do zamówienia taxi była naprawdę przyjazna użytkownikowi, powinna być prosta i intuicyjna. Gdy jesteśmy w pośpiechu, ostatnią rzeczą, której chcemy, jest borykanie się z trudnym i zawiłym interfejsem! Dlatego też intuicyjność i łatwość korzystania z aplikacji są kluczowe. Proces zamawiania taksówki ma być jak najmniej stresujący i prosty. W naszej aplikacji stawiamy na klarowność, przejrzystość i szybkość działania, aby każdy, niezależnie od wieku i doświadczenia, mógł z łatwością zamówić swój kurs.

Aplikacja do zamawiania taxi a bezpieczeństwo

To fundament każdej solidnej aplikacji do zamawiania taxi. W Taxi Viva zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla Was, aby podróż była nie tylko wygodna i szybka, ale również bezpieczna. Dlatego nasza aplikacja została wyposażona w szereg funkcji korzystnych pod tym względem. Daje to pewność, że każda podróż z nami jest komfortowa, zarówno dla pasażera, jak i dla kierowcy.

Funkcje takie jak:

  • widoczność danych kierowcy (imię, nazwisko, numer licencji),

  • podgląd trasy przejazdu,

  • system oceniania,

zapewniają transparentność i komfort podróżowania, dając użytkownikom poczucie bezpieczeństwa podczas swojego przejazdu taksówką.


Śledzenie lokalizacji

Funkcja śledzenia lokalizacji to kolejna ważna cecha aplikacji mobilnej taxi. Dzięki niej macie możliwość śledzenia Waszej taksówki na żywo, od momentu zamówienia aż do przyjazdu kierowcy pod wskazany adres. W Taxi Viva zdajemy sobie sprawę, jak jest to komfortowe. Pozwala to również planować czas z większą precyzją.


Kontrola ceny - wiesz ile zapłacisz

Zamawiając kurs przy użyciu aplikacji mobilnej Taxi Viva, od razu znasz koszt przejazdu. Każdy pojazd obsługiwany przez naszych kierowców wyposażony jest w terminal płatniczy. Daje to możliwość wyboru sposobu płatności: gotówka lub karta płatnicza.


Wycena kursu w aplikacji mobilnej Viva Taxi

Dodatkowe opcje przejazdu taksówką

Korzystając z aplikacji do zamawiania przejazdu taksówką masz możliwość dodatkowego spersonalizowania swojego kursu:

  • Wybierasz datę i godzinę, na którą przyjechać ma kierowca - jest to bardzo przydatna funkcja jeśli planujesz np. transfer na lotnisko i potrzebujesz mieć pewność dostępności taksówki.

  • Aplikacja taxi pozwala na wpisanie w uwagach dodatkowych "wymagań" odnośnie pojazdu i kursu, np. taksówka na większą ilość osób, przejazd z dzieckiem itp. Wpisując je wiesz, że przyjedzie po Ciebie samochód dostosowany do potrzeb Twojego przejazdu.


W erze cyfrowej, aplikacje do zamawiania przejazdów osobowych nie są już czymś luksusowym. To właściwie standard. Aplikacja do zamawiania Taxi Viva stawia na innowacyjność i funkcjonalność. Staramy się by miała wszystkie najważniejsze cechy, które decydują o komforcie jej użytkowania i bezpieczeństwie korzystania z naszych usług. Podróżowanie dzięki aplikacji staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Pobierz aplikację Taxi Viva i ułatw sobie przemieszczanie się po Tarnowie i okolicach.

256 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page