top of page
  • Zdjęcie autoraViva Taxi

Podróż z dzieckiem w taxi z fotelikiem: Bezpieczeństwo i komfort w pakiecie

Dla każdego rodzica bezpieczeństwo własnego dziecka jest najważniejsze. Również podczas podróży. W Polsce, przepisy dotyczące transportu dzieci jasno określają, że do 12 roku życia lub przy wzroście poniżej 150 cm maluchy mogą być przewożone na siedzeniu pasażera pod warunkiem, że przypięte są sprawnymi pasami bezpieczeństwa. Jednakże, wielu opiekunów zastanawia się, czy to wystarczy, by ich pociechy były w pełni bezpieczne. Rozumiemy te obawy i dążymy do zapewnienia najlepszego rozwiązania. Dlatego oferujemy wyjątkową usługę – taxi z fotelikiem, która gwarantuje nie tylko zgodność z przepisami, ale także dodatkowy komfort dla Ciebie i bezpieczeństwo dla Twojego dziecka.

Taxi z fotelikiem - nowa usługa Taxi Viva Tarnów

Taxi z fotelikiem - nowa możliwość w Taxi Viva

Do swojej oferty wprowadziliśmy usługę taxi z fotelikiem, aby zapewnić rodzicom spokój ducha i gwarancję bezpieczeństwa podczas podróży z dziećmi. Ta opcja pozwala na komfortowe i bezpieczne przewożenie maluchów, eliminując potrzebę noszenia ze sobą własnego fotelika. Nasza flota jest wyposażona w dobrej jakości foteliki dziecięce, które są regularnie sprawdzane i utrzymywane w czystości. Wystarczy, że podczas zamawiania kursu poinformujesz nas o potrzebie rezerwacji taksówki z fotelikiem, a my zadbamy o resztę.


Niewielka dopłata za wielkie bezpieczeństwo dziecka w taxi

Za skorzystanie z usługi taxi z fotelikiem w Taxi Viva pobierana jest dodatkowa opłata. Wynosi ona 20 zł ponad standardowe wyliczenie taksometru. Ta niewielka kwota zapewnia ogromną wartość: bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas podróży. Korzystając z naszej usługi zyskujesz pewność, że Twoja pociecha jest przewożona w bezpieczny sposób i w komfortowych warunkach. Aby zamówić przejazd taksówką wyposażoną w fotelik dla dziecka, zadzwoń do naszej centrali by upewnić się, że w interesującym Cię terminie mamy dostępne odpowiednio wyposażone pojazdy.

Bezpieczny przewóz dzieci w taksówce z fotelikiem

Bezpieczny fotelik samochodowy w taksówce - Twoje dziecko w dobrych rękach

W Taxi Viva, każdy fotelik dziecięcy jest starannie dobrany, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i wygodę dla Twojej pociechy. Nasze foteliki są zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa. Regularnie kontrolujemy je pod kątem czystości i sprawności. Kierowcy naszych taksówek są przeszkoleni w prawidłowym montażu i używaniu fotelików, co zapewnia, że Twoje dziecko będzie podróżować nie tylko w komforcie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Stawiamy na profesjonalizm i troskę o najmłodszych pasażerów, dlatego możesz nam zaufać w każdej podróży.


Dzięki dostępności taksówek z fotelikiem samochodowym, Twoja podróż z dzieckiem w taxi przestanie być stresująca.

239 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page