top of page
  • Zdjęcie autoraViva Taxi

Pomoc drogowa - jakie usługi może zaoferować Ci Taxi Viva?

Zaktualizowano: 25 kwi

Czy zdarzyło Ci się kiedyś stanąć na drodze z powodu niespodziewanej awarii lub innego problemu z samochodem? W takich sytuacjach pomoc drogowa jest nieoceniona. Dziś skupimy się na usługach, które oferuje sieć Taxi Viva – nie tylko przewozimy pasażerów taksówkami, ale również zapewniamy wsparcie na drodze, zwłaszcza na terenie miasta Tarnów.


SPIS TREŚCI:


Usługi pomocy drogowej Tarnów

Rozruch auta i ładowanie akumulatorów

Jest zimowy poranek, spieszysz się do pracy, a tu niespodzianka – Twoje auto nie chce odpalić. Klasyczny problem z akumulatorem. Co robić, gdy nie ma w pobliżu nikogo, kto mógłby pomóc? Taxi Viva przychodzi z pomocą, oferując szybki i skuteczny rozruch auta. Wystarczy telefon, a pojawimy się, aby umożliwić Ci powrót na drogę. Ładowanie akumulatora to usługa, która może uratować Twój dzień, szczególnie gdy każda minuta jest na wagę złota.


Dowóz paliwa

Stało się - zapomniałeś zatankować i nagle zauważasz, że wskaźnik paliwa niebezpiecznie zbliża się do zera – sytuacja, która może przytrafić się każdemu z nas. Na szczęście takie niespodziewane problemy rozwiążesz dzięki naszej usłudze dowozu paliwa. Kierowca Taxi Viva dostarczy potrzebną ilość paliwa, abyś mógł bezpiecznie kontynuować podróż. To nie tylko wygoda, ale przede wszystkim bezpieczeństwo – unikniesz ryzyka zatrzymania się na środku ruchliwej drogi czy autostrady.


Usługa holowania auta

Niekiedy awaria samochodu jest na tyle poważna, że jedynym rozwiązaniem jest holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu. W takich momentach również oferujemy Ci swoją pomoc. Usługa holowania samochodu jest dostępna o każdej porze dnia i nocy, co jest nieocenione, gdy zdarzy się awaria w mniej oczekiwanym momencie. Zadbamy o to, aby Twój samochód został bezpiecznie przetransportowany do miejsca, gdzie otrzymasz niezbędną pomoc.


Pomoc drogowa Tarnów Taxi Viva

Wyciąganie samochodu z rowu

Wypadki drogowe mogą przytrafić się każdemu (oby jednak się nie zdarzały), a jednym z częstszych scenariuszy jest zjechanie samochodem do rowu. W takich sytuacjach, szczególnie w trudnych warunkach pogodowych lub terenowych, samodzielne wydostanie pojazdu może być niemożliwe. Taxi Viva przychodzi z pomocą, oferując usługę wyciągania z rowu pojazdów na terenie miasta Tarnów i w jego okolicach. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi i doświadczeniu, możemy szybko i bezpiecznie wyciągnąć Twój samochód, minimalizując ryzyko dalszych uszkodzeń.


Laweta Tarnów Taxi Viva

Transport samochodu z urwanym kołem

Uszkodzenie koła to kolejna niespodziewana sytuacja, w której możesz potrzebować pomocy drogowej. Wiemy jak frustrujące i niebezpieczne może być pozostawienie auta na drodze. Dlatego na naszej liście znajdziesz usługę transportu pojazdu w takich sytuacjach. Nasza ekipa jest gotowa, aby bezpiecznie przetransportować Twój samochód do warsztatu lub innego wybranego miejsca. Masz pewność, że Twoje auto zostanie szybko i bezpiecznie dostarczone do miejsca naprawy, a Ty unikniesz dodatkowego stresu i problemów.


Usługi pomocy drogowej oferowane przez Taxi Viva to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i spokój ducha w sytuacjach awaryjnych na drodze, które mogą przytrafić się w najmniej oczekiwanej chwili każdemu z nas. Od pomocy w odpaleniu auta, przez dowóz paliwa, aż po holowanie i wyciąganie z rowu – jesteśmy, aby pomóc Ci w każdej sytuacji. W przypadku potrzeby holowania auta lub wyciągania z rowu, pamiętaj o tym numerze: 601-221-728, może okazać się nieoceniony w krytycznym momencie. Jeśli potrzebujesz pomocy przy rozruchu auta lub dowozu paliwa skontaktuj się z naszą centralą.

236 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page