top of page
  • Zdjęcie autoraViva Taxi

Taksówka w Tarnowie? Zamów "Vivę" i ciesz się komfortem przejazdu

Zaktualizowano: 13 wrz 2023

Miasto to niełatwy temat jeśli chodzi o przemieszczanie się. Dotyczy to zarówno mieszkańców, jak i turystów czy przyjezdnych. Roboty drogowe, nieprzewidziane utrudnienia, poranne lub popołudniowe korki - to wszystko utrudnia podróżującym oszacowanie czasu, jaki będzie im potrzebny na dojazd w umówione miejsce. Wieloletni mieszkańcy Tarnowa i jego stali bywalcy wiedzą jednak, że problemy z transportem rozwiązuje jedno słowo: "taksówka". Oczywiście koniecznie Vivy!Dlaczego warto podróżować taksówką w Tarnowie?

Na to pytanie jest wiele odpowiedzi!

  • Viva Taxi świadczy usługi przez całą dobę codziennie

  • są dwa sposoby zamówienia taksówki: telefonicznie lub poprzez mobilną aplikację, którą możesz pobrać TUTAJ

  • za swój przejazd możesz zapłacić kartą lub jeśli wolisz gotówką - nasze pojazdy wyposażyliśmy w terminale płatnicze

  • kierowcy Viva Taxi znają miasto "od podszewki" - na pewno znajdą najkrótszą drogę przejazdu i unikną niepotrzebnego stania w korkach

  • podczas gdy komunikacja miejska czasem zawodzi, zamówiona taksówka na pewno przyjedzie po Ciebie o umówionej godzinie

  • swój kurs możesz zamówić z wyprzedzeniem czasowym - przyda Ci się to kiedy potrzebujesz mieć gwarancję dostępności taxi.

Płatności bezgotówkowe w Taxi Viva


Oferta usług Viva Taxi w Tarnowie - dla każdego coś dobrego


Radio Taxi Viva działa w Tarnowie od ponad 20 lat. Przez ten czas nauczyliśmy się modyfikować naszą ofertę do aktualnych potrzeb naszych Klientów. Już od dawna wiemy, że podstawowa usługa jaką jest przejazd taksówką osobową, nie jest szczytem naszych możliwości, a nasi Pasażerowie często potrzebują czegoś więcej.


Obecnie można u nas zamówić taxi wieloosobowe, bagażowe oraz takie, które bezpiecznie przewiezie Twoje dziecko do szkoły lub pod wskazany adres. Realizujemy również transfery na lotniska, przewóz drobnych przesyłek i realizację niewielkich zakupów na terenie miasta. Jeśli nie możesz uruchomić swojego auta, zadzwoń do centrali Taxi Viva, a nasi kierowcy wyposażeni w kable rozruchowe, pomogą Ci rozwiązać problem.


Pełną ofertę Viva Taxi Tarnów, znajdziesz tu: OFERTA, a jeśli interesują Cię usługi biznesowe, zapraszamy pod ten link: OFERTA DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH.Radio Taxi Viva to dobrej jakości przewozy w mieście Tarnów


O jakości świadczonych przez nas usług przewozowych, świadczy nie tylko staż działalności naszej firmy. Na terenie Tarnowa posiadamy kilkadziesiąt samochodów należących do licencjonowanych kierowców taxi. Działamy według ustalonego cennika, gdzie naliczana jest opłata początkowa oraz opłata za kilometr trasy naliczana według stawek w poszczególnych strefach taryfowych.


Jeśli potrzebujesz profesjonalnej taksówki w Tarnowie, zamów Taxi Tarnów Viva.

211 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page