top of page
  • Zdjęcie autoraViva Taxi

Taxi płatność kartą: Komfort i wygoda podróży bez gotówki

Zaktualizowano: 28 cze

Możliwość płacenia kartą za taxi staje się standardem, który ułatwia życie zarówno pasażerom, jak i kierowcom. Zapomnij o gotówce i ciesz się wygodą bezpiecznych, szybkich i prostych transakcji. W naszym artykule dowiesz się, jak działa płatność kartą w Taxi Viva, jakie opcje bezgotówkowych płatności mają nasi klienci i dlaczego warto z nich korzystać. Przekonaj się, że przejazd taksówką może być jeszcze przyjemniejszy!


SPIS TREŚCI:


Viva Taxi płatność kartą za przejazd

Bezproblemowa płatność kartą w Taxi Viva Tarnów


Już jakiś czas temu wszystkie taksówki Vivy wyposażyliśmy w terminale płatnicze. Dzięki temu możesz dokonać płatności kartą bez żadnych dodatkowych formalności. Nie musisz nawet informować centrali o zamiarze płacenia kartą – to standardowa opcja dostępna w każdej taksówce Vivy w Tarnowie.


Co więcej, nasi kierowcy są zobowiązani do dbania o sprawność terminali. Jeśli zdarzy się, że terminal jest niesprawny, kierowca ma obowiązek zgłosić to natychmiast, aby unikać sytuacji, w których klient nie może zapłacić kartą. Dzięki temu zawsze możesz być pewny, że podróż z nami przebiegnie bez problemów.


  • Terminale płatnicze w każdej taksówce: Nie musisz martwić się o brak gotówki. Po prostu wsiadasz do taksówki i płacisz kartą.

  • Brak konieczności zgłaszania: Płatność kartą jest u nas standardem. Wybierz kurs taksówką Vivy, a reszta pójdzie gładko.

  • Odpowiedzialność kierowców za terminale: To kierowca dba o to, żeby terminal działał poprawnie. Ty możesz skupić się na swojej podróży.


Usługa bezgotówkowej taxi to wygoda, którą oferujemy wszystkim naszym klientom w Tarnowie. Dzięki temu każda podróż z nami jest prosta, szybka i bezstresowa.


Płatność BLIK i zakupy na kartę


W Taxi Viva idziemy o krok dalej, oferując również opcję płatności BLIK oraz możliwość realizacji zakupów na kartę. Jeżeli chcesz skorzystać z BLIKa, wystarczy, że zgłosisz to przy zamawianiu taksówki, a my zadbamy o resztę.


  • Płatność BLIKiem: Coraz więcej naszych kierowców akceptuje BLIK, co umożliwia szybkie i bezpieczne płatności bez konieczności posiadania karty.

  • Zakupy na kartę i BLIK: Możesz również skorzystać z naszych usług zakupowych, płacąc kartą lub BLIK. To szczególnie przydatne, gdy potrzebujesz coś szybko kupić, a nie masz czasu sam zrobić zakupów. Zgłoś to przy zamawianiu, a my zajmiemy się resztą. Weź jednak pod uwagę, że nie wszystkie taksówki realizują tą usługę.


W Viva Taxi staramy się być na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami płatniczymi, abyś mógł korzystać z naszych usług w najbardziej komfortowy sposób. Bez względu na to, czy płacisz kartą, czy BLIKiem, możesz być pewien, że każda płatność bezgotówkowa przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Taksówki wyposażone w terminale płatnicze - Viva Taxi

Korzyści z płatności kartą w taksówkach


Możliwość wygodnej płatności bezgotówkowej w taxi przynosi wiele korzyści zarówno pasażerom, jak i kierowcom. Oto kilka powodów, dla których warto korzystać z tego udogodnienia:


  • Komfort: Możliwość zapłaty kartą eliminuje konieczność noszenia gotówki.

  • Szybkość: Transakcje bezgotówkowe są niezwykle szybkie. Zbliżasz kartę do terminala i gotowe. To zaledwie kilka sekund.

  • Bezpieczeństwo: Rozliczenia bezgotówkowe za kurs taksówką są bezpieczne, a Ty nie musisz martwić się o noszenie dużych sum pieniędzy przy sobie.

  • Śledzenie wydatków: Dzięki płatności bezgotówkowej masz pełną kontrolę nad swoimi wydatkami. Historie transakcji są dostępne na wyciągu bankowym, co ułatwia Ci zarządzanie finansami.


Jak widzisz karta i BLIK należą do komfortowych form płatności. Dzięki nim każdy kurs taksówką staje się bardziej komfortowy i bezproblemowy.


Zamawiając taksówkę Taxi Viva skorzystaj z możliwości bezgotówkowych płatności i przekonaj się jaki daje to komfort. Jako wieloletnia sieć Taxi w Tarnowie, podążamy za potrzebami naszych pasażerów, stawiając na nowoczesność i Waszą wygodę.

188 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page