top of page
  • Zdjęcie autoraViva Taxi

Usługi transportowe bez granic - od lokalnych przewozów po międzynarodowy wynajem

Zaktualizowano: 22 kwi

W dzisiejszym świecie, gdzie odległości między miastami i państwami coraz bardziej maleją, a potrzeby transportowe rosną, istotne staje się znalezienie partnera, który sprosta tym wyzwaniom. Niezależnie od tego, czy planujesz przewóz towarów, potrzebujesz niezawodnego transportu na ważne okolicznościowe wydarzenie, czy szukasz elastycznego rozwiązania wynajmu samochodu – nasza dodatkowa oferta transportowa jest skrojona na miarę Twoich potrzeb.

Viva Taxi, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zrozumieniu potrzeb klientów, oferuje szeroki zakres usług transportowych, które obejmują zarówno przewóz towarowy, jak i osobowy, obsługę imprez okolicznościowych, transfer na lotniska, a także wynajem samochodów dostawczych. Co więcej, nasze usługi są dostępne nie tylko na terenie Polski, ale i w całej Europie, co pozwala nam przekraczać granice i dostarczać rozwiązania transportowe, gdziekolwiek ich potrzebujesz.


Spis treści:Viva Transport - usługi transportowe w Polsce i w EuropieSzeroki zakres usług transportowych - zobacz co oferuje Viva Transport


Zdajemy sobie sprawę, że mobilność to dzisiaj klucz do sukcesu, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Dlatego w ofercie Taxi Viva, znajdziesz szeroki zakres usług transportowych, dostosowanych do różnorodnych wymagań naszych klientów. Są to między innymi:


  • Przewóz towarowy i osobowy – Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dostarczyć towar w różne miejsca Polski i Europy, czy szukasz niezawodnego sposobu na transport osób, nasze usługi są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej efektywności i bezpieczeństwa. Nowoczesne i dobrze wyposażone samochody do 3,5 t gwarantują, że każda przesyłka i każdy pasażer dotrą na miejsce punktualnie i w idealnym stanie.


  • Imprezy okolicznościowe, lotniska, wesela – Specjalne okazje wymagają specjalnych środków transportu. Oferujemy bezpieczne i komfortowe samochody, które doskonale nadają się do przewozu gości na wesela, imprezy okolicznościowe czy transferów na lotnisko.


  • Wynajem samochodów dostawczych – Dla tych, którzy potrzebują więcej miejsca, nasza flota samochodów dostawczych jest dostępna do wynajęcia. Idealne rozwiązanie dla firm potrzebujących dodatkowego wsparcia logistycznego lub osób planujących większe przeprowadzki.


  • Wynajem na godziny/doby oraz z kierowcą – Rozumiemy, że różne sytuacje wymagają różnych rozwiązań. Dlatego oferujemy elastyczne opcje wynajmu, w tym możliwość wynajęcia auta na godziny lub doby, a także wynajem samochodu z doświadczonym i profesjonalnym kierowcą. To Ty decydujesz, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.


Dlaczego samochody Viva Transport to dobry wybór?


Usługi Transportowe Viva


Flota Viva Transport składa się z nowych, regularnie serwisowanych i doskonale wyposażonych samochodów do 3,5 t, co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę zarówno w przypadku przewozu towarów, jak i osób.


  • Nowoczesność i bezpieczeństwo – Każdy nasz pojazd jest wyposażony w najnowsze systemy bezpieczeństwa, co minimalizuje ryzyko nieprzewidzianych sytuacji na drodze. Dodatkowo, regularne przeglądy i serwisowanie zapewniają, że każde auto jest w idealnym stanie technicznym.


  • Ubezpieczenie – Dbamy o spokój naszych klientów, dlatego wszystkie pojazdy mamy ubezpieczone.


  • Indywidualne podejście – Rozumiemy, że każdy klient ma inne potrzeby. Dlatego oferujemy możliwość dostosowania wyposażenia samochodu do indywidualnych wymagań, czy to poprzez wybór samochodu z dodatkowym wyposażeniem, czy decyzję o wynajmie auta z kierowcą.


  • Elastyczność – Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samochodu na kilka godzin, dni, czy na dłuższy okres, nasza oferta jest dostosowana do Twoich potrzeb. Możliwość wynajmu na godziny/doby oraz elastyczne warunki wynajmu z kierowcą sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Indywidualne podejście do każdego klienta


Podczas realizacji usług transportowych w Polsce oraz poza jej granicami, staramy się dopasować do naszych klientów.


Dostosowanie do potrzeb – Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby dostosować usługę przewozu do Twoich indywidualnych potrzeb. Rozmowa z nami to pierwszy krok do skonfigurowania usługi dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.


Elastyczność cenowa – Nasz cennik usług transportowych jest ustalany indywidualnie. Koszt transportu zależy od takich czynników jak długość wynajmu, okres, w jakim wynajmowane jest auto, oraz wybrane dodatkowe opcje, np. auto z kierowcą.


Wsparcie i doradztwo – Nie tylko pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie z naszej oferty, ale także udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i porad odnośnie zamawianej usługi przewozu.


Dostępność – Aktualnie dysponujemy czterema nowymi, w pełni ubezpieczonymi pojazdami.


Planowanie i rezerwacja - jak skorzystać z naszych dodatkowych usług transportowych?


Aby zapewnić sobie gwarancję dostępności wybranych usług logistyczno-transportowych, rekomendujemy wcześniejszą ich rezerwację. Jak ona przebiega?


Krok 1: Określenie potrzeb – Zastanów się, jakiego rodzaju usługi potrzebujesz. Czy jest to jednorazowy przewóz towarowy, czy może interesuje Cię wynajem samochodu na dłuższy okres? A może planujesz wydarzenie, które wymaga przewozu większej liczby osób?


Krok 2: Kontakt z nami – Skontaktuj się z nami za pomocą dostępnych kanałów – telefonu, e-maila lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Podaj wszystkie niezbędne informacje dotyczące Twoich potrzeb transportowych, a my przedstawimy Ci dostępne opcje.


Krok 3: Indywidualna wycena – Na podstawie podanych przez Ciebie informacji przygotujemy indywidualną ofertę.


Krok 4: Potwierdzenie i rezerwacja – Po zaakceptowaniu oferty i warunków współpracy, Twoja rezerwacja zostanie potwierdzona, a wszystkie szczegóły zostaną ustalone, aby zapewnić płynność i komfort usługi.


Jeśli jesteś zainteresowany usługami transportu krajowego lub międzynarodowego na terenie Europy, zapraszamy Cię do kontaktu.


334 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page